Državno prvenstvo Slovenije, BiH i Srbije u preletu paraglajderom

35

Grad Niš i Opština Niška banja, ugostili su 95 pilota paraglajdera iz Slovenije, BiH i Srbije koji su se borili za titule na svojim državnim prvenstvima te za titulu na ukupnom takmičenju.
Grad Niš i okolina odavno su poznati po odličnim uvjetima za prelete paraglajderom pa se upravo na ovoj lokaciji održalo više prestižnih takmičenja kao i jedno od najvećih svjetskih takmičenja u preletu, PWC (Paragliding World Cup).

Takmičenje je trebalo trajati od 10.06.2018-16.06.2018 ali zbog meteo slike koja se pokvarila, nažalost završeno je ranije. Ipak, tri validna taska sa top uslovima za letenje, više su nego dovoljna da takmičenje uspije.

Mi se vraćamo puni pozitivnih impresija koje prepričavamo kolegama iz kluba koji nisu bili u Nišu i iskreno, radujemo se slijedećem eventu na ovoj lokaciji.

Rezultate takmičenja možete pogledati niže a geleriju slika potražite na našoj facebook stranici, link ovde

Državno prvenstvo BiH – pojedinačni plasman

  1. Mirvad Zenuni
  2. Aleksandar Santrač
  3. Slaviša Lazarević
    Task Date Distance FTV Validity
    T1 TASK 1 2018-06-11 12:00  60.3 km 100% Race to Goal with 1 startgate(s)
    T2 Task_2 2018-06-12 11:30  67.2 km 100% Race to Goal with 1 startgate(s)
    T3 TASK 3 2018-06-13 11:00  46.2 km 96% Race to Goal with 1 startgate(s)
    # Id Name Nat Glider Sponsor T 1 T 2 T 3 Total
    1 9 Mirvad Zenuni M BIH Ozone Zeno Muscle Freak 872 308/754 797 1977
    2 174 Aleksandar Santrac M BIH Ozone Enzo 3 Airdrenaline Banjaluka 19/47 735 932 1686
    3 2108 Slaviša Lazarevič M BIH Ozone Delta2 🙂 19/47 596 759 1374
    4 44 Vladimir Kremenovic M BIH BGD CURE 549 90/220 591 1230
    5 7117 Dejan Santrac M BIH Niviuk Icepeak 6 www.goldenfish.ba 19/47 327 414 760
    6 1310 irhad zukic M BIH Ozone Delta 3 Muscle freak 19/47 215 461 695
    7 999 Zoran Ibrulj M BIH 777 rook 2 Muscle freak 19/47 143 395 557
    8 101 Zlatko Josipovic M BIH UP Trango XC3 Paragliding club Flevo Flight 19/47 160 357 536
    9 99 Jasmin Zajko M BIH OZONE Rush Muscle Freak 0 0 0 0

 

Državno prvenstvo BiH – ekipni plasman

 

  1. Airdrenaline Banja luka
  2. Extreme Sport Sarajevo
  3. Paragliding klub Ljubuški

 

Državno prvenstvo Slovenije – pojedinačni plasman

 

  1. Jurij Vidić
  2. Marko Novak
  3. Dušan Orož
Task Date Distance FTV Validity
T1 TASK 1 2018-06-11 12:00  60.3 km 100% Race to Goal with 1 startgate(s)
T2 Task_2 2018-06-12 11:30  67.2 km 100% Race to Goal with 1 startgate(s)
T3 TASK 3 2018-06-13 11:00  46.2 km 96% Race to Goal with 1 startgate(s)
# Id Name Nat Glider Sponsor T 1 T 2 T 3 Total
1 218 Jurij Vidic M SLO Ozone enzo 3 Agring doo, Naviter, High Adventure Switzerland, Slovenian Paragliding Team, Air Vuisa 1000 333/815 953 2286
2 268 Marko Novak M SLO ozon enzo 3 High Adventure Switzerland, Nowa d.o.o. 986 334/819 906 2226
3 771 Dušan Orož M SLO Ozone Enzo 3 Naviter, X-dreamfly 895 318/778 923 2136
4 545 Tomaž Toplak M SLO Ozone Enzo3 893 312/764 909 2114
5 2 Dušan Durkovič M SLO Davinci XCHORD www.metuljmania.com 894 281/689 909 2084
6 1403 Alojz Tovornik M SLO Ozone Zeno www.metuljmania.com 853 298/729 883 2034
7 331 Tomaz Trstenjak M SLO ozone Enzo 3 Jamnik packaging ,T&Trstenjak Servis graphic-packagin machinery 834 305/748 763 1902
8 247 Rok Dolinsek M SLO Ozone Enzo 3 Troia d.o.o. 964 67/163 766 1797
9 64 Mitja Jug M SLO Ozone Delta 3 643 252/617 869 1764
10 748 Stojan Kranjc M SLO 777 Queen 2 109/268 630 870 1609
11 992 Mitja Jančič M SLO NOVA Sector Naviter | High Adventure | NOVA 84/206 662 833 1579
12 1234 Robert Hren M SLO Ozone Zeno 577 155/379 780 1512
13 1011 Lara Leban F SLO Nova Sector Naviter, Adrenalin paragliding team, Triple seven 585 149/365 740 1474
14 996 Jernej Simič M SLO Triple seven King 106/259 531 786 1423
15 911 Toni Pljakoski M SLO BGD Cure BGD : www.tomatosport.si 423 74/182 613 1110
Report created: 2018-06-14T22:23:46+02:00

 

Državno prvenstvo Srbije – pojedinačni plasman

 

  1. Vladimir Bačanin
  2. Srđan Ristanović
  3. Milan Stević
Task Date Distance FTV Validity
T1 TASK 1 2018-06-11 12:00  60.3 km 100% Race to Goal with 1 startgate(s)
T2 Task_2 2018-06-12 11:30  67.2 km 100% Race to Goal with 1 startgate(s)
T3 TASK 3 2018-06-13 11:00  46.2 km 96% Race to Goal with 1 startgate(s)

 

# Id Name Nat Glider Sponsor T 1 T 2 T 3 Total
1 320 Vladimir Bacanin M SRB Ozone EnZo Air 037 966 1000 352/919 2318
2 383 Srdjan Ristanovic M SRB Ozone Enzo 3 Xperience360, Dust Devil 364/891 939 907 2210
3 1717 Milan Stevic M SRB Ozone Enzo 3 Ares, VSS 316/774 902 857 2075
4 302 Zoran Petrovic M SRB Niviuk Icepeak 7 Golija-Raška, ČAJKA-M 250/613 689 887 1826
5 763 Kesic Srdjan M SRB Ozone Enzo3 AK Novi Sad 248/607 671 899 1818
6 273 Zeljko Ovuka M SRB Ozone Enzo 3 Ares 883 64/158 850 1797
7 777 Dejan Valek M SRB BGD Cure KUMULUS 567 205/502 829 1601
8 357 Predrag Neskovic M SRB Ozone Zeno ARES 68/167 683 749 1500
9 1983 Ninko Kljukovnica M SRB Skywalk Chili4 Berkut 201/493 500 579 1280
10 3003 Pavle Pavlović M SRB Ozone Alpina 2 M ENTERIJER GRADNJA, GUGI para-pro 173/424 507 585 1265
11 10 Dragodin Milovanovic M SRB Skywalk Cayenne5 Berkut 62/153 354 744 1160
12 11 Marko Radenkovic M SRB 2012 Gin Boomerang GTO GUGI para-pro 522 140/343 485 1147
13 202 Uros Maslak M SRB Niviuk Peak 4 skyvortex.com 567 147/361 422 1136
14 6368 Djordje Lazarevic M SRB Niviuk Icepeak 7 Klub Eol 514 138/337 402 1054
15 272 Milos Gagic M SRB Ozone Mantra 6 Ares 559 74/182 407 1040
16 5 Dragan Martinovic M SRB Triple 777 King 19/47 185 790 994
17 82 bozidar marunic M SRB Ozone Delta 2 Ares 524 69/169 394 987
18 959 Aleksandar Panov M SRB Ozone Rush 3 69/169 320 558 947
19 8 Caslav Virijevic M SRB Niviuk Peak 2 19/47 326 590 935
20 16 Ivan Zornić M SRB Niviuk Peak 4 Beli Orlovi, iznadsrbije.rs 397 125/307 409 931
21 1320 Milan Bujić M SRB 777 queen 402 477 44/114 923
22 5333 Aleksandar Ivanovic M SRB Niviuk Peak 4 512 347 0 859
23 282 Andrej Sokolic M SRB NIVIUK ICEPEAK 7 Tem Mandeks 19/47 244 581 844
24 1818 Dragan Stevic M SRB NIVIUK Peak4 Beli Orlovi 423 311 47/122 781
25 178 David Asimi M SRB NOVA Mentor 2 424 269 0 693
26 230 Milos Timotic M SRB Icaro Instinct TE None 56/138 178 355 589
27 66 Dragan Popov M SRB Papillon horizon Berkut 168 321 51/133 540
28 532 Nebojša Rosić M SRB Ozone Delta 3 209 327 0 536
29 1964 Goran Kidzin M SRB U Turn Passion Berkut 47 472 0 519
30 24 Branislav Djurovic M SRB Nivuk Peak 4 Golija Raska 0 347 144 491
31 19 Miljan Petrovic M SRB BGD Cure overprintstudio.com 158 316 0 474
32 1777 Ivan Mančić M SRB Swing Nyos RS 216 205 44/114 465
33 1995 Nebojsa Novakovic M SRB UP Trango Xc3 / 19/47 319 123 461
34 735 Dragan Simović M SRB Nova Mentor 2 47 357 0 404
35 12 Dragomir Milićević M SRB Skywalk Cayenne 5 175 56 0 231
36 8888 Vladimir Milivojevic M SRB Icaro maverick 2.2 AIR 037 47 34 0 81
36 808 Boris Kasapinov M SRB U Turn Obsession 2 Julius Meinl DOO, PG EoL 47 34 0 81
36 249 Benbela Asimi M SRB NOVA Mentor 2 Benbela 47 34 0 81
39 76 Zoran Nikolic M SRB Ozone M4 Club Golija Raška Kopaonik 47 0 0 47
40 110 Jovan Jovanovic M SRB Ozone RUSH 4 PK CIRUS 0 0 0 0
40 232 Marko Miletic M SRB Ozone M4 Golija Raska 0 0 0 0

Državno prvenstvo Srbije – ekipni plasman

  1. Ares
  2. Air 037
  3. Eol

Niš Open – Sport klasa

 

  1. Mitja Jug
  2. Marchitan Ovidiu-Mihai
  3. Christian Deacu

SPORT CLASS

Total results (FTV: 20%)

OFFICIAL

Results include only those pilots where ca:paraglider_certification contains ‘SPORT CLASS’

Task Date Distance FTV Validity
T1 TASK 1 2018-06-11 12:00  60.3 km 100% Race to Goal with 1 startgate(s)
T2 Task_2 2018-06-12 11:30  67.2 km 100% Race to Goal with 1 startgate(s)
T3 TASK 3 2018-06-13 11:00  46.2 km 96% Race to Goal with 1 startgate(s)

 

# Id Name Nat Glider Sponsor T 1 T 2 T 3 Total
1 64 Mitja Jug M SLO Ozone Delta 3 643 252/617 869 1764
2 87 Marchitan Ovidiu-Mihai M ROU Ozone Delta 3 none 278/682 693 781 1752
3 260 Cristian Deacu M ROU BGD Cure Telecom Academy 222/543 547 867 1636
4 748 Stojan Kranjc M SLO 777 Queen 2 109/268 630 870 1609
5 6 Vasily Pavlov M RUS UP Trango X-Race www.elevarjewelry.com 587 217/532 803 1607
6 777 Dejan Valek M SRB BGD Cure KUMULUS 567 205/502 829 1601
7 992 Mitja Jančič M SLO NOVA Sector Naviter | High Adventure | NOVA 84/206 662 833 1579
8 8008 Gáspár Balczó M HUN Skywalk Cayenne 5s Flyaway, Streamline Team 619 120/295 795 1534
9 1011 Lara Leban F SLO Nova Sector Naviter, Adrenalin paragliding team, Triple seven 585 149/365 740 1474
10 2108 Slaviša Lazarevič M BIH Ozone Delta2 🙂 19/47 596 759 1374
11 1983 Ninko Kljukovnica M SRB Skywalk Chili4 Berkut 201/493 500 579 1280
12 3003 Pavle Pavlović M SRB Ozone Alpina 2 M ENTERIJER GRADNJA, GUGI para-pro 173/424 507 585 1265
13 44 Vladimir Kremenovic M BIH BGD CURE 549 90/220 591 1230
14 132 Yue Qian F CHN BGD Cure 556 80/196 557 1193
15 10 Dragodin Milovanovic M SRB Skywalk Cayenne5 Berkut 62/153 354 744 1160
16 911 Toni Pljakoski M SLO BGD Cure BGD : www.tomatosport.si 423 74/182 613 1110
17 1122 Dóra Fűrész F HUN BGD Cure Streamlineteam 19/47 459 593 1071
18 82 bozidar marunic M SRB Ozone Delta 2 Ares 524 69/169 394 987
19 959 Aleksandar Panov M SRB Ozone Rush 3 69/169 320 558 947
19 7136 Mate Gyurasza M HUN Skywalk Cayenne 5 Streamlineteam 94/230 511 342 947
21 1320 Milan Bujić M SRB 777 queen 402 477 44/114 923
22 20 Ake Kindblad M SWE Triple Seven Queen 19/47 278 401 698
23 1310 irhad zukic M BIH Ozone Delta 3 Muscle freak 19/47 215 461 695
24 178 David Asimi M SRB NOVA Mentor 2 424 269 0 693
25 230 Milos Timotic M SRB Icaro Instinct TE None 56/138 178 355 589
26 999 Zoran Ibrulj M BIH 777 rook 2 Muscle freak 19/47 143 395 557
27 66 Dragan Popov M SRB Papillon horizon Berkut 168 321 51/133 540
28 101 Zlatko Josipovic M BIH UP Trango XC3 Paragliding club Flevo Flight 19/47 160 357 536
28 532 Nebojša Rosić M SRB Ozone Delta 3 209 327 0 536
30 1964 Goran Kidzin M SRB U Turn Passion Berkut 47 472 0 519
31 188 Yi Xiong F CHN 777 rook2 . 169 55/134 270 494
32 24 Branislav Djurovic M SRB Nivuk Peak 4 Golija Raska 0 347 144 491
33 19 Miljan Petrovic M SRB BGD Cure overprintstudio.com 158 316 0 474
34 1777 Ivan Mančić M SRB Swing Nyos RS 216 205 44/114 465
35 1995 Nebojsa Novakovic M SRB UP Trango Xc3 / 19/47 319 123 461
36 735 Dragan Simović M SRB Nova Mentor 2 47 357 0 404
37 12 Dragomir Milićević M SRB Skywalk Cayenne 5 175 56 0 231
38 1111 Janos Barna M HUN Ozone Delta 3 47 110 0 157
39 8888 Vladimir Milivojevic M SRB Icaro maverick 2.2 AIR 037 47 34 0 81
39 63 Srdjan Pantic M USA gin sprint 3 Nevada Property Concepts 47 34 0 81
39 808 Boris Kasapinov M SRB U Turn Obsession 2 Julius Meinl DOO, PG EoL 47 34 0 81
39 249 Benbela Asimi M SRB NOVA Mentor 2 Benbela 47 34 0 81
43 1024 Dan-Valentin Dumitriu M ROU BGD Cure SkyTribe 0 0 0 0
43 99 Jasmin Zajko M BIH OZONE Rush Muscle Freak 0 0 0 0
43 110 Jovan Jovanovic M SRB Ozone RUSH 4 PK CIRUS 0 0 0

 

Niš Open 2018

2018-06-10 to 2018-06-16

Žene

Task Date Distance FTV Validity
T1 TASK 1 2018-06-11 12:00  60.3 km 100% Race to Goal with 1 startgate(s)
T2 Task_2 2018-06-12 11:30  67.2 km 100% Race to Goal with 1 startgate(s)
T3 TASK 3 2018-06-13 11:00  46.2 km 96% Race to Goal with 1 startgate(s)
# Id Name Nat Glider Sponsor T 1 T 2 T 3 Total
1 919 Evgeniya Belova F RUS Ozone Mantra 227/557 697 597 1521
2 1011 Lara Leban F SLO Nova Sector Naviter, Adrenalin paragliding team, Triple seven 585 149/365 740 1474
3 132 Yue Qian F CHN BGD Cure 556 80/196 557 1193
4 1122 Dóra Fűrész F HUN BGD Cure Streamlineteam 19/47 459 593 1071
5 188 Yi Xiong F CHN 777 rook2 . 169 55/134 270 494
6 990 Adel Honti F HUN Ozone Zeno 47 0 0 47

 

Niš Open 2018

2018-06-10 to 2018-06-16

TOTAL FINAL

Total results (FTV: 20%)

OFFICIAL

Task Date Distance FTV Validity
T1 TASK 1 2018-06-11 12:00  60.3 km 100% Race to Goal with 1 startgate(s)
T2 Task_2 2018-06-12 11:30  67.2 km 100% Race to Goal with 1 startgate(s)
T3 TASK 3 2018-06-13 11:00  46.2 km 96% Race to Goal with 1 startgate(s)
# Id Name Nat Glider Sponsor T 1 T 2 T 3 Total
1 320 Vladimir Bacanin M SRB Ozone EnZo Air 037 966 1000 352/919 2318
2 218 Jurij Vidic M SLO Ozone enzo 3 Agring doo, Naviter, High Adventure Switzerland, Slovenian Paragliding Team, Air Vuisa 1000 333/815 953 2286
3 268 Marko Novak M SLO ozon enzo 3 High Adventure Switzerland, Nowa d.o.o. 986 334/819 906 2226
4 383 Srdjan Ristanovic M SRB Ozone Enzo 3 Xperience360, Dust Devil 364/891 939 907 2210
5 771 Dušan Orož M SLO Ozone Enzo 3 Naviter, X-dreamfly 895 318/778 923 2136
6 545 Tomaž Toplak M SLO Ozone Enzo3 893 312/764 909 2114
7 18 Balazs Racz M HUN Ozone Enzo 3 895 318/778 881 2094
8 108 Aleksei Riabtsev M RUS Ozone Enzo 3 flycenter.ru 886 312/765 895 2093
9 2 Dušan Durkovič M SLO Davinci XCHORD www.metuljmania.com 894 281/689 909 2084
10 1717 Milan Stevic M SRB Ozone Enzo 3 Ares, VSS 316/774 902 857 2075
11 266 Peter Budai M HUN Ozone Enzo 877 286/701 883 2046
12 1403 Alojz Tovornik M SLO Ozone Zeno www.metuljmania.com 853 298/729 883 2034
13 9 Mirvad Zenuni M BIH Ozone Zeno Muscle Freak 872 308/754 797 1977
14 331 Tomaz Trstenjak M SLO ozone Enzo 3 Jamnik packaging ,T&Trstenjak Servis graphic-packagin machinery 834 305/748 763 1902
15 302 Zoran Petrovic M SRB Niviuk Icepeak 7 Golija-Raška, ČAJKA-M 250/613 689 887 1826
16 763 Kesic Srdjan M SRB Ozone Enzo3 AK Novi Sad 248/607 671 899 1818
17 273 Zeljko Ovuka M SRB Ozone Enzo 3 Ares 883 64/158 850 1797
17 247 Rok Dolinsek M SLO Ozone Enzo 3 Troia d.o.o. 964 67/163 766 1797
19 64 Mitja Jug M SLO Ozone Delta 3 643 252/617 869 1764
20 87 Marchitan Ovidiu-Mihai M ROU Ozone Delta 3 none 278/682 693 781 1752
21 555 Tudor Dorobantu M ROU Niviuk Klimber P Tellur 267/654 678 795 1740
22 512 Vitalii Umanskyi M UKR Ozone Zeno 652 149/366 887 1688
23 174 Aleksandar Santrac M BIH Ozone Enzo 3 Airdrenaline Banjaluka 19/47 735 932 1686
24 260 Cristian Deacu M ROU BGD Cure Telecom Academy 222/543 547 867 1636
25 748 Stojan Kranjc M SLO 777 Queen 2 109/268 630 870 1609
26 6 Vasily Pavlov M RUS UP Trango X-Race www.elevarjewelry.com 587 217/532 803 1607
27 777 Dejan Valek M SRB BGD Cure KUMULUS 567 205/502 829 1601
28 4 Alexey Makarov M RUS Ozone Zeno 785 40/98 768 1593
29 992 Mitja Jančič M SLO NOVA Sector Naviter | High Adventure | NOVA 84/206 662 833 1579
30 475 Amadé Auner M HUN Ozone Enzo2 Bútor Futár Szeged 217/532 579 769 1565
31 8008 Gáspár Balczó M HUN Skywalk Cayenne 5s Flyaway, Streamline Team 619 120/295 795 1534
32 1970 Serghei Nebesnii M MDA Ozone ZENO 673 49/120 804 1526
33 919 Evgeniya Belova F RUS Ozone Mantra 227/557 697 597 1521
34 1234 Robert Hren M SLO Ozone Zeno 577 155/379 780 1512
35 357 Predrag Neskovic M SRB Ozone Zeno ARES 68/167 683 749 1500
36 1011 Lara Leban F SLO Nova Sector Naviter, Adrenalin paragliding team, Triple seven 585 149/365 740 1474
37 121 Antoni Buljan M CRO Ozone Zeno Absolute adventure 594 77/189 764 1435
38 996 Jernej Simič M SLO Triple seven King 106/259 531 786 1423
39 17 Arto Takala M FIN Niviuk Klimber P MAB Powertec Oy 19/47 611 781 1411
40 2108 Slaviša Lazarevič M BIH Ozone Delta2 🙂 19/47 596 759 1374
41 67 Yoshiki Oka M JPN OZONE LM6 567 132/323 605 1304
42 1983 Ninko Kljukovnica M SRB Skywalk Chili4 Berkut 201/493 500 579 1280
43 3003 Pavle Pavlović M SRB Ozone Alpina 2 M ENTERIJER GRADNJA, GUGI para-pro 173/424 507 585 1265
44 44 Vladimir Kremenovic M BIH BGD CURE 549 90/220 591 1230
45 69 Alexander Drakon M RUS Niviuk Peak 3 Aperture Science 603 150/368 450 1203
46 132 Yue Qian F CHN BGD Cure 556 80/196 557 1193
47 10 Dragodin Milovanovic M SRB Skywalk Cayenne5 Berkut 62/153 354 744 1160
48 11 Marko Radenkovic M SRB 2012 Gin Boomerang GTO GUGI para-pro 522 140/343 485 1147
49 202 Uros Maslak M SRB Niviuk Peak 4 skyvortex.com 567 147/361 422 1136
50 911 Toni Pljakoski M SLO BGD Cure BGD : www.tomatosport.si 423 74/182 613 1110
51 1122 Dóra Fűrész F HUN BGD Cure Streamlineteam 19/47 459 593 1071
52 6368 Djordje Lazarevic M SRB Niviuk Icepeak 7 Klub Eol 514 138/337 402 1054
53 272 Milos Gagic M SRB Ozone Mantra 6 Ares 559 74/182 407 1040
54 221 Alexander Frider M RUS Gin Boomerang-11 Kod Latam Security 265 720 44/114 1029
55 5 Dragan Martinovic M SRB Triple 777 King 19/47 185 790 994
56 82 bozidar marunic M SRB Ozone Delta 2 Ares 524 69/169 394 987
57 959 Aleksandar Panov M SRB Ozone Rush 3 69/169 320 558 947
57 7136 Mate Gyurasza M HUN Skywalk Cayenne 5 Streamlineteam 94/230 511 342 947
59 8 Caslav Virijevic M SRB Niviuk Peak 2 19/47 326 590 935
60 172 Kimmo Korhonen M FIN Gin Boomerang 11 Redheat Oy, Levytyö Särkinen Oy 68/167 340 524 932
61 16 Ivan Zornić M SRB Niviuk Peak 4 Beli Orlovi, iznadsrbije.rs 397 125/307 409 931
62 1320 Milan Bujić M SRB 777 queen 402 477 44/114 923
63 5333 Aleksandar Ivanovic M SRB Niviuk Peak 4 512 347 0 859
64 282 Andrej Sokolic M SRB NIVIUK ICEPEAK 7 Tem Mandeks 19/47 244 581 844
65 1818 Dragan Stevic M SRB NIVIUK Peak4 Beli Orlovi 423 311 47/122 781
66 45 Zoran Bošković M CRO Niviuk Icepeak 6 Moa 19/47 213 535 767
67 7117 Dejan Santrac M BIH Niviuk Icepeak 6 www.goldenfish.ba 19/47 327 414 760
68 20 Ake Kindblad M SWE Triple Seven Queen 19/47 278 401 698
69 1310 irhad zukic M BIH Ozone Delta 3 Muscle freak 19/47 215 461 695
70 178 David Asimi M SRB NOVA Mentor 2 424 269 0 693
71 230 Milos Timotic M SRB Icaro Instinct TE None 56/138 178 355 589
72 999 Zoran Ibrulj M BIH 777 rook 2 Muscle freak 19/47 143 395 557
73 66 Dragan Popov M SRB Papillon horizon Berkut 168 321 51/133 540
74 101 Zlatko Josipovic M BIH UP Trango XC3 Paragliding club Flevo Flight 19/47 160 357 536
74 532 Nebojša Rosić M SRB Ozone Delta 3 209 327 0 536
76 1964 Goran Kidzin M SRB U Turn Passion Berkut 47 472 0 519
77 188 Yi Xiong F CHN 777 rook2 . 169 55/134 270 494
78 24 Branislav Djurovic M SRB Nivuk Peak 4 Golija Raska 0 347 144 491
79 19 Miljan Petrovic M SRB BGD Cure overprintstudio.com 158 316 0 474
80 1777 Ivan Mančić M SRB Swing Nyos RS 216 205 44/114 465
81 1995 Nebojsa Novakovic M SRB UP Trango Xc3 / 19/47 319 123 461
82 735 Dragan Simović M SRB Nova Mentor 2 47 357 0 404
83 12 Dragomir Milićević M SRB Skywalk Cayenne 5 175 56 0 231
84 1111 Janos Barna M HUN Ozone Delta 3 47 110 0 157
85 8888 Vladimir Milivojevic M SRB Icaro maverick 2.2 AIR 037 47 34 0 81
85 63 Srdjan Pantic M USA gin sprint 3 Nevada Property Concepts 47 34 0 81
85 808 Boris Kasapinov M SRB U Turn Obsession 2 Julius Meinl DOO, PG EoL 47 34 0 81
85 249 Benbela Asimi M SRB NOVA Mentor 2 Benbela 47 34 0 81
89 990 Adel Honti F HUN Ozone Zeno 47 0 0 47
89 58 Maksim Kulykovskyy M UKR Ozone Zeno 47 0 0 47
89 76 Zoran Nikolic M SRB Ozone M4 Club Golija Raška Kopaonik 47 0 0 47
92 1024 Dan-Valentin Dumitriu M ROU BGD Cure SkyTribe 0 0 0 0
92 99 Jasmin Zajko M BIH OZONE Rush Muscle Freak 0 0 0 0
92 110 Jovan Jovanovic M SRB Ozone RUSH 4 PK CIRUS 0 0 0 0
92 232 Marko Miletic M SRB Ozone M4 Golija Raska 0 0 0 0

 

Nema komentara na "Državno prvenstvo Slovenije, BiH i Srbije u preletu paraglajderom"